Nástroje pro usnadnění přístupu

Práce se dřevem a kvalitními materiály je naší vášní.

Práce se dřevem a kvalitními materiály je naší vášní.

Jak to všechno
začalo

V jihomoravském městě Velké Bílovice založil v roce 1995 Miroslav Skoupil truhlářskou firmu.

Nejprve živnost provozoval při zaměstnání, ale klasické řemeslo, kterému se vyučil, a především vůně a krása dřeva ho uchvátily natolik, že se od roku 1997 truhlařině věnuje naplno. "Od 1. 11. 2009 tvoříme na nové provozně Podivínská, kterou stále budujeme a rozrůstáme se. Aktuálně pracuje ve firmě tým 25 lidí a právě soudržnost kolektivu a předávání profesních dovednostní se odráží v kvalitě odvedené práce nejvíce." M. Skoupil

Dosah působnosti firmy není zdaleka omezen jen na Břeclavsko a potažmo jižní Moravu. Mezi našimi referencemi najdete realizované interiéry po celé České republice. Kontaktujte nás pro změnu nebo novou tvář vašeho domova. Věříme, že kvalita našich služeb se odrazí ve vysoké úrovni zpracování vašeho interiéru.

Setkání s vámi i tužka a papír

Na první schůzku s klientem, na jeho očekávání se vždy těšíme. Nebojte se hned na první setkání vzít své inspirace interiérů, ale také půdorys s rozměry a reálné fotografie prostoru. Věřili byste, že obyčejná tužka a papír jsou stále naším prvním pomocníkem před samotnou počítačovou vizualizací?

Vizualizace návrhu

Počítačová vizualizace návrhu je výstupem po prvním společném setkáním s klientem. Vaše požadavky dostávají pod rukama projektantů reálnou prostorovou podobu. Detailní cenovou kalkulaci a přesnou vizualizaci procházíme na další schůzce se zákazníkem položku po položce k jeho finálnímu odsouhlasení.

Poctivá truhlařina

Počítačová vizualizace se plynule přenáší do dílny k našim pracovníkům. Ať už jsou to ti, co připravují pomocí strojů a ručně samotný materiál, řežou a dolaďují přesné detaily nebo lakují produkty pro jejich finální vzhled, poctivá kvalitní truhlařina je vždy našim jediným cílem a výsledkem. Např. kuchyni nejdříve složíme u nás na dílně, abychom si byli jistí, že vše přesně sedí, znovu ji rozložíme a provedeme finální montáž opět u vás doma.

Přijměte pozvání do naší dílny

  Český zakázkový výrobce stylových kuchyní, nábytku a interiéru od dveří, oken až po schodiště.

  Otevírací doba
  Po-Pá 7:00 – 15:30, pauza 11:30 – 12:00 h
  (možnost konzultace dle osobní tel. domluvy)

  Skoupil truhlářství

  Podivínská 1455
  691 02 Velké Bílovice

  Český zakázkový výrobce stylových kuchyní, nábytku a interiéru od dveří, oken až po schodiště.

  Český zakázkový výrobce stylových kuchyní, nábytku a interiéru od dveří, oken až po schodiště.